Kitos naujienos

Socialdemokratai: turi būti grąžinta galimybė neįgaliesiems išsikviesti pagalbą

Socialdemokratai: turi būti grąžinta galimybė neįgaliesiems išsikviesti pagalbą

Daugiau
Socialdemokratai: valdantieji medikams dumia akis

Socialdemokratai: valdantieji medikams dumia akis

Daugiau
Socialdemokratai siūlo pataisas Išmokų vaikams įstatymui: tėvai nebūtų verčiami prašytojais

Socialdemokratai siūlo pataisas Išmokų vaikams įstatymui: tėvai nebūtų verčiami prašytojais

Daugiau
Seimo narė D. Šakalienė: vienišiems ligoniukams ligoninėse galėtų padėti savanoriai

Seimo narė D. Šakalienė: vienišiems ligoniukams ligoninėse galėtų padėti savanoriai

Daugiau
Kaip atpažinti smurtą patiriantį vaiką ne tik kritiniu atveju

Kaip atpažinti smurtą patiriantį vaiką ne tik kritiniu atveju

Daugiau

LSDJS naujienos

LSDJS naujienos 2017 06 06

Naujas LSDJS Vilniaus r. pirmininkas

Skaičiavimo komisija… Ji tiksli kaip laikrodis...Ir štai pirmininkaujantis  skelbia verdiktą. Balsų dauguma LSDJS Vilniaus r. jaunimiečių pirmininku išrinktas  Liudas Višniovas.

Kalbindamas naująjį pirmininką (prieš tai buvę pirmininkai Aivaras Rūkštelis, Dagnė Padegimė, Robert Duchnevič), sužinau, kad Liudas gimė 1993 metais viename gražiausių ir seniausių Lietuvos miestelių - Nemenčinėje. Čia baigė Nemenčinės Gedimino gimnaziją. Besimokydamas buvo ne tik stropus mokinys, bet ir organizatorius. Pastaroji vertybė jį lydi visur ir visada. Ir dabar, kai mokosi Vilniaus socialinių mokslų kolegijoje. Ir dabar, kai vadovaus gausiam būriui rajono jaunimiečių  (jaunimo sąjungoje 37  nariai).

Liudas linkęs manyti, kad jaunimas - skyriaus varomoji  jėga.  Kartu su bendruomene galima ir būtina dalyvauti įvairiuose renginiuose: tiek savo, tiek respublikos. Svarbiausia, anot jo, bendravimas: tarpusavyje ir su toliau esančiais draugais, bičiuliais, bendraminčiais dalintis visu tuo, kas vienų ar kitų sukaupta bei gyvenimu patvirtinta ... Ir, aišku, svarbu siekti tikslų, nurodytų Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos filialo „Vilniaus rajono skyrius“  nuostatuose :  skleisti ir populiarinti socialdemokratines idėjas bei vertybes jaunimo tarpe; burti ir vienyti kairiosios politinės pakraipos jaunimą bei skatinti jo savitarpio supratimą bei bendradarbiavimą;  skatinti pozityvias jaunimo iniciatyvas bei valstybei naudingą jaunimo veiklą;  skatinti neformalų ugdymą, demokratines reformas, socialinio teisingumo, bendruomeniškumo atsiradimą, pilietiškumo ugdymą, vienodas galimybes kiekvienam siekti tikslų; ugdyti savo LSDJS narių kultūrą ir pagarbą bendražmogiškoms vertybėms.

Naujasis pirmininkas įsitikinęs, kad tai padaryti įmanoma, nes suburta komanda, norinti ir galinti dirbti, dirbti, pasitelkus valdybos narius Anetą, Gvidą, Loretą, Robertą, visą kolektyvą. Kai jauti kito petį, visada ir drąsiau, ir lengviau realizuoti tai, kas užsibrėžta...

Veiklos plane numatyta:   tinklinio turnyras Valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos


proga, Labdaros akcija, atspindinti socialdemokratines jaunimiečių vertybes, Nemenčinės vaikų namams,  visuotinė akcija „Būk pirmūnas“,  dalyvavimas  Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginiuose, skirtuose  saugiam eismui,  rajono bendruomenės sulauks jaunimiečių  su kalėdinėmis eglutėmis... na ir, svarbiausia, bus gausinamos  vienas kitą suprantančių, diskutuojančių ir remiančių,  gretos...

Jaunimas jėga - tai bus įrodyta, nes ir anksčiau veikęs  rajono jaunimo skyrius (pirmininkai Aivaras Rūkštelis, Dagnė Padegimė, Robert Duchnevič)  stengėsi įtraukti jaunimą į įvairias veiklas. Pasak Pitagoro, „statulą puošia išvaizda, o žmogų - jo darbai“. Taigi, ne vienu darbu pasipuošta (Vasario 16-oji Nemenčinėje, popieriniai, laisvę simbolizuojantys  trispalviai paukšteliai Rudaminos gyventojams, Kovo 11-osios eitynės Vilniuje...)!

Na, o pirmas išbandymas - tai rengimasis eiliniam LSDP sąskrydžiui Šventojoje ir dalyvavimas jame.
Prisiminęs prancūzų rašytojo, filosofo Voltero žodžius, Liudas sau ir kolegoms jaunimiečiams sako:  „geriausias linkėjimas žmogui yra linkėjimas būti žmogumi“.  
 
Atstovas spaudai Alfonsas Kairys

Komentarai:

Rašyti komentarą Skaityti komentarus (0)