Kitos naujienos

Socialdemokratai aiškinsis dėl sportininkų finansavimo

Socialdemokratai aiškinsis dėl sportininkų finansavimo

Daugiau
Skyrių balsavimas pasibaigė: dauguma nori trauktis iš koalicijos su LVŽS

Skyrių balsavimas pasibaigė: dauguma nori trauktis iš koalicijos su LVŽS

Daugiau
G. Kirkilas sveikina Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenę

G. Kirkilas sveikina Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenę

Daugiau
Dar vienas kirtis regionams: mokslo centrai rajonuose nesteigiami?

Dar vienas kirtis regionams: mokslo centrai rajonuose nesteigiami?

Daugiau
LSDP Vilniaus rajono skyriaus sąskrydis

LSDP Vilniaus rajono skyriaus sąskrydis

Daugiau

Kitos temos

Kitos temos 2017 01 27

In memoriam angelėliams

Ne, ne tiems pūstažandžiams, kurie maldos namuose žvelgia į mus, sutūpę ant kolonų, o paskandintiems, nusižudžiusiems, mušimu paverstais mėsos gabalu, pumpuotiems arkliškomis vaistų ar chemikalų dozėmis, numestiems žemyn galva ant grindų, apiplikytiems verdančiu vandeniu ar kitaip nukankintiems angelėliams. Mesdami į šoną apsimestinį politikierių verkšlenimą (tikrumoje – šventvagišką pasireklamavimą), paradinį valdininkų susirūpinimą ir teatrališkus teisiagynių mitingus, sukąskime dantis ir be emocijų panagrinėkime šįkart nukankinto – deja, tikrai ne paskutinio - angelėlio kelią į jam geresnį ir teisingesnį pasaulį.

Turėsime nuosekliai peržvelgti žioplienių ir kitų atsainių vėplų netiesioginį talkinimą išgamai narkomanui susidoroti su keturmečiu mažyliu.

Padugnė teistas už dalyvavimą narkotikų platinime – atsipirko simboline bausme. Tad padėjo TEISĖJAS.

Daužė vaikutį nuo pirmų bendro gyvenimo su jį pagimdžiusia persona dienų – kartu gyvenusi kvaiša tylėjo, slėpė, talkino(?). Tad padėjo GIMDYTOJA (nei motinos, nei mamos vardai jai netinkami).

Išsigimėlis jau buvo sudaužęs vaikutį, tačiau tyrėjams, mat, nepakako įrodymų, nors visos aplinkybės sako, kad turėtas reikalas su agresyviu ir neprognozuojamu narkomanu, jau sumušusiu suaugusį žmogų, linkusiu nusikalsti. Tad padėjo PROKURORAS (TYRĖJAS?).

Darželio auklėtojos pastebėjo mėlynes ant sumušto vaiko, tačiau nusisapaliota, kad šis, atseit, pargriuvęs susimušė – net nepatyrusiam ekspertui nesunku būtų atskirti mušimo žymes nuo griuvimo (tokiu atveju paprastai būna viena didelė kraujosruva, o ne daugelis nedidelių įvairiose kūno vietose). Tad padėjo daugiau nei keistą – galimai tendencingą - išvadą padarę MEDIKAI, bei prisidėjo abejingos žioplienės-socialinės „darbuotojos“, privalėjusios nenuleisti akių nuo smurtą patyrusio vaiko aplinkos.

Žinota, kad pusgalvis linkęs nusikalsti, smurtauti, vertęsis narkotikų platinimu, tad turėjo būti nuolat stebimas ir netikėtai tikrinamas policijos darbuotojų: kaimynai pastebėdavo narkotikų sąlygotas žmogystos nuotaikų permainas, o policininkai privalomą jiems budrumą buvo praradę (neišsiugdę?). Tad padugnei patalkino ir POLICININKAI, privalėję bent retsykiais vežtis grobuonį kvaišalų buvimo kraujyje patikrinimui .

Ir visgi pagrindinis šios šiurpios netekties kaltininkai – ABEJINGUMAS ir SUSVETIMĖJIMAS, išsikeroję ne tik paminėtų veikėjų, bet ir daugelio mūsų dvasiose. Būtent šie du personažai yra stipriausi ir pikčiausi brandžiai pilietiškos visuomenės priešai, kuriems turime rasti priešnuodžių.

Ką gi daryti: parėkaloti mitinge, pasapalioti graudų straipsniuką ar pasisvaidyti išsikvėpusiais žaibais televizijoje, skelti griežtą, bet neveiksmingą įstatymą? O gal tiesiog pasiūlyti nužmogėjusiems padarams-žudikams... atsisėsti? Tik ne į laisvės atėmimo vietą: ten jie šiltai miegotų, skaitytų knygutes, rašytų europiniams biurokratams skundus dėl negalėjimo nestebimiems masturbuotis. Ir jau jokiu būdu nepraleistų progos prašyti Jos Ekscelenciją sušvelninti bausmę, gal tuomet vėl ištrūktų pas mus, dairydamiesi naujos aukos?

Siūlyčiau būti mandagiais ir paslaugiais: pristumti išgamoms-žudikams kėdę ir pasiūlyti patogiai įsitaisyti. Plačioje ir patogioje elektros kėdėje. Tik tuomet prireiks mažiau žvakučių ateityje.

 

Vytis Ledas

Komentarai:

Rašyti komentarą Skaityti komentarus (0)