LSDP sveikina Ispanijos socialdemokratus su pergale rinkimuose

Partijos naujienos
2019-04-30

Sekmadienį, balandžio 28 dieną, vykusius išankstinius rinkimus į Ispanijos parlamentą užtikrintai laimėjo Ispanijos socialistinė darbo partija (Partido Socialista Obrero Español), gavusi 123 mandatus (38 daugiau nei per praėjusius rinkimus) 350 vietų parlamente.

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, sveikindamas ispanų bendražygius, pasidžiaugė, jog Ispanijos vyriausybė vėl bus kairioji, kuri jau įrodė, kad gali rūpintis kiekvienu piliečiu.

„Mes itin džiaugiamės, jog Ispanijai vėl vadovaus centro kairieji. Šiais laikais, kai kyla radikalios ir populistinės jėgos, privalome būti stiprūs ir vieningi – negalime leisti apgaulei, neapykantai bei pykčiui tapti mūsų kasdienybe“, – laiške Ispanijos socialdemokratų lyderiui Pedro Sánchez rašo G. Paluckas.

Kartu su rinkimais į parlamento žemesniuosius rūmus, Deputatų kongresą, vyko rinkimai ir į Senatą – juose daugumą užsitikrino taip pat socialdemokratai. Jie turi 139 vietas iš 265.

„Tikimės bendradarbiauti europiniu lygmeniu ir stiprinti dvišalius santykius. Tai itin svarbu, turint omenyje artėjančius Europos Parlamento rinkimus, iki kurių liko vos kelios savaitės. Veikdami kartu galime užtikrinti, kad žmogaus teisės, lygybė, solidarumo idėjos bei demokratija bus ginamos ir saugomos“, – sako G. Paluckas.

P. Sánchez išankstinius rinkimus paskelbė, kai jo vadovaujamai mažumos vyriausybei nepavyko patvirtinti 2019 metų biudžeto projekto.

Gaukite naujienas į savo el. paštą

Naujienos apie renginius bei svarbūs straipsniai

Gaukite naujienas į savo el. paštą

Naujienos apie renginius bei svarbūs straipsniai

Prašome palaukti

Ačiū. Jūsų registracija sėkminga.

Mūsų partneriai